הנה פי 16 סיבות למה עדיף אוטו על אופנוע

כתב: נועם
פורסם בתאריך: 26/09/2020


אני חובב אופנועים מושבע.
יש לי רשיון כבר 25 שנה על אופנוע. שנים עברתי את איילון בשעות העומס ועוקף את כולם. כל יום אדרנלין וכמובן מוסיף לקופת החסכון שלי לפחות עשרים דקות שחסכתי אם הייתי יושב בפקק לכל כיוון ! חשבתי שאני עשיר כבר. עד שקיבלתי מכה קטנה.
אפילו לא באיילון. פשוט ברמזור קטן באמצע פקק. חיכיתי ברמזור כמו ילד טוב שיתחלף. הכביש היה מעט חסום בגלל כאלה שרצו להדחף לפני שהרמזור יתחלף, למרות שלא היה מקום בצומת, אבל נו אנחנו בישראל וככה זה פה.
בכל מקרה הרמזור נהיה ירוק התחלתי נסיעה וחכמולוג שחשב שהוא יספיק את הצומת פשוט נתן לי מכה. זוכר את זה מצוין. עפתי. נשכבתי הבנתי שכואב לי.
התקשרתי לאשתי אמרתי לה שומעת, אני על הרצפה פה ליד הבית, מחכה לאמבולנס. זהו.

ידעתי שזה יקרה. לא ידעתי מתי ואיך. ברוך השם זה היה רק שבר מרוסק בקרסול, הרבה תפרים וכמה חודשים של קביים שיקום ובית. היום אני אחרי.

שדיברתי עם הביטוח של האופנוע אמרו לי תשמע אופנוע זה או שקרה לך או שיקרה לך. אז די קיבלת את זה, אל תמשיך. זהו לא המשכתי.

לגבי הקופת חסכון שהיתה לי? בזבזתי אותה ונכנסתי לחוב בזמן הארוך שהייתי בבית. בקיצור לי זה לא היה משתלם בסוף. החליפות בגשם? החום בקיץ? לא מצליח להבין מה חיפשתי שם. עכשיו אם אתם עדין שם וכמוני חושבים עדין שיהיה בסדר אז זו הכתבה שקראתי היום שגרמה לי לרצות לרשום לכולם את זה:

הכותרת שלה: סיכוי גבוה פי 16 למוות בתאונה על דו גלגלי: נתוני הקטל נחשפים. תעשו לעצמכם טובה ותקראו.

https://cars.walla.co.il/item/3388896

השאר תגובה

תגובות

  • יוני
    03/02/2021
    היי. לשמחתי ירדתי מדו-גלגלי לפני שנהיה מאוחר מדי. אין כמו ההנאה מהרכיבה ומהחסכון בזמנים אבל גם אין כמו החיים. החלטתי לא להשאיר אלמנה וארבעה יתומים רק בשם ההנאה.
    שמח שהגעת למסקנה הזו בשלב לא מאוחר מדי. פרסמת את הפוסט בפייסבוק? שווה!